Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Kutnowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!

Historia firmy TREESTE

Historia firmy TREESTE to opowieść o tym, jak tworzymy meble z pasją i wysoką jakością. Cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej. Firma Treeste na rynku działa od 2018 roku. Pomysł narodził się, kiedy wykonywałem samodzielnie stół do własnego mieszkania. Stelaż do wymarzonego mebla został stworzony przeze mnie po godzinach pracy w firmie, w której byłem Kierownikiem Jakości. Cóż, sam odebrałem go jako jakościowiec – stąd nie było mowy o jakiejkolwiek fuszerce.

O spawaniu wiemy wszystko

Pozornie prosty mebel wymagał jednak spawania, co jednak nie było żadnym problemem. Wszystko dlatego, że na co dzień interesuję się zagadnieniami związanymi ze spawalnictwem, a dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej jako Spawalnik (Inżynier Spawalnictwa). Moje umiejętności i pasję przeniosłem też do Treeste, gdzie staramy się, aby każdy element stalowy był idealnie pospawany. Staranność wykonania wpływa nie tylko na efekt wizualny, ale przekłada się na trwałość i jakość naszych produktów.

Początki – pierwsze zamówienia

Nadszedł czas, gdy do naszego nowego mieszkania zaczęli przychodzić kolejni znajomi. Praktycznie wszyscy pytali, skąd mamy taki stół. Po pierwszym zaskoczeniu, kiedy dowiedzieli się, że sam go wykonałem byli zainteresowani nie tylko zakupem, ale i sprzedażą. Tak postanowiliśmy spróbować stworzyć firmę, która mogłaby produkować stoły dla wszystkich, którzy o tym marzą. Nazwa firmy TREESTE wzięła się z dwóch angielskich słów: TREE – drzewo, STE -początek od STEEL, czyli stal. Pierwsze stoły powstawały w garażu mojego wuja. Tworzyłem je po godzinach mojej etatowej pracy. Zapotrzebowanie jednak stale rosło, a wraz z nim radość z wykonania kolejnego mebla. Zadowolenie klientów przekładało się na moje coraz większe zaangażowanie.

TREESTE obecnie

W miarę upływu miesięcy firma zaczęła się rozwijać. Nie dało się ukryć, że potrzebowaliśmy więcej miejsca. Do pomocy zgłosił się mój brat cioteczny, który pracuje w TREESTE do dzisiaj. Wynajęliśmy mały lokal, który przez krótki czas zaspokajał nasze potrzeby. Ciągle jednak zdobywaliśmy coraz szersze grono klientów, którzy trafiali już do nas nie tylko z polecenia. Z biegiem czasu nasz warsztat zamieniliśmy na halę produkcyjną o powierzchni 500 mkw wraz z biurem. Dzięki poszerzeniu asortymentu o kolejne modele, różnorodności blatów oraz sposobów rozkładania stołów, możemy dzisiaj poszczycić się naprawdę dużym wyborem i możliwością personalizacji naszych mebli. Wszystkie nasze blaty tworzymy z litego drewna. A stelaże tak jak na samym początku spawamy ze stali własnoręcznie. Zapraszamy do zakupów!